Haber

Bugün Neler Oldu? (19 Temmuz 2018)

By

on

GÜNDEM
* NiP, twitter hesabından Lekr0’nun in-game leader(oyun içi lider) rolüne geçiş yaptığını açıkladı.
* FlipSid3, twitter hesabından takımın yeni bir yapılanma içine girdiğini duyurdu. Bu kapsamda takımın 31 yaşındaki oyuncusu Andrey “B1ad3” Gorodenskiy’nin oyunu bırakıp koç pozisyonuna geçtiği, Georgi “WorldEdit” Yaskin ve Igor “lollipop21k” Solodkov’un ise transfer listesine koyulduğu açıklandı.
* Kazakistan ekibi AVANGAR’da Dmitry “dimasick” Matvienko aktif kadrodan çıkarılıp transfer listesine konurken eski Gambit oyuncusu Bektiyar “fitch” Bahytov’un takıma dahil edildiği açıklandı.
* Ispanyol ekibi Movistar Riders yeni kadrosunu duyurdu. Kadroda kısa bir süre önce North’ta stand-in olarak oynayan Óscar “mixwell” Cañellas’ın ve Tempo Storm oyuncusu Christian ‘loWel‘ Garcia Antoran’ın yanı sıra mopoz, SOKER ve ALEX yer alıyor.

ASYA MİNÖR
* Bugün oynanan upper bracket (kazananlar ağacı) finalinde Tainted Minds’ı 2-0’lık skorla mağlup eden TyLoo, FACEIT Majör biletini kazanan ilk takım oldu. Renegades ve Tainted Minds ise diğer bilet için yarın TSI 10.00’da karşılaşacak.

AVRUPA MİNÖR
* A grubu maçlarının bugün oynandığı turnuvada ilk günkü sonuçlarla birlikte OpTic grubu lider bitirip playoff aşamasına yükseldi. Playoff aşamasına yükselen diğer ekip ise ENCE ile 3DMAX-LeftOut maçının galibinin karşılaşacağı mücadele ile belirlenecek.

About Eusbolh

magical songs of enchaacha...

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com