Haber

tarik’in Yeni Yuvası: MIBR

By

on

1 yıla yakın süredir Cloud9 forması giyen Türk asıllı Amerikan oyuncu Tarik “tarik” Celik‘in, Cloud9 defterini kapattığını açıklamıştık. tarik‘in yeni yuvası belli oldu: MIBR.

Immortals‘a bağlı olan takım, geçtiğimiz aa büyük bir etkinlik ile açılışını yapmıştı. Ancak uzun bir süredir aldığı başarısız sonuçlara çözüm bulamayan ekibin bir süredir takımda bir değişiklik yapmayı planladığı bilinmekteydi. Son zamanlardaki formsuzluğu sebebiyle ise boltz, takımdan kesilen isim oldu. Bu transferin ardından tarik, eski takım arkadaşı Stewie2K ile de tekrar bir araya gelmiş oluyor. 3 Brezilyalı 2 Amerikan oyuncunun yer aldığı MIBR‘in güncel kadrosu şu şekli aldı:

Gabriel “FalleN” Toledo
Fernando “fer” Alvarenga
Marcelo “coldzera” David
Jake “Stewie2K” Yip
Tarik “tarik” Celik

Tarik, MIBR‘in yayınladığı hoşgeldin videosunda ise teklifin MIBR‘den değil ve kendisinden gittiğini açıkladı. Tarik, MIBR‘e katılmak istediğini ve böyle bir şeyin mümkün olup olmadığını sormuş. Hali hazırda bir arayışta olan MIBR için de bu transfer kulağa hoş gelmiş olacak ki hemen gerekli adımları atıp gerçekleştirdiler.

MIBR‘in yeni kadrosuyla çıkacağı ilk turnuva 21 Temmuz’da başlayacak olan ELEAGUE Premier. Hatta bu turnuvada MIBR, Cloud9 ile aynı grupta yer alıyor.  Aynı zamanda MIBR‘in Blast Pro Series İstanbul‘a davet alan son takım olması bekleniyor. Böylece tarik da Türk seyircileri önünde forma giyme şansı bulabilecek.

 

About bodie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com