Haber

Türk Takımları Ne Yaptı? (16.07 – 22.07)

By

on

Haftalık olarak yayınladığımız “Türk Takımları Ne Yaptı?” serimizde, öne çıkan Türk CS:GO takımlarının Avrupa’da ve Türkiye’de neler yaptığına, hangi turnuvalarda veya liglerde hangi maçlara çıktığına göz atıyoruz. Takımlarımız bu hafta ne yapmış, gelin hep beraber inceleyelim.

Royal Bandits (Sasuke, mini, ELOSSA, imoRR, mag0o)

Royal Bandits bu hafta içerisinde 2 ESEA MDL maçına çıktı ve bu maçlardan 2 mağlubiyet ile ayrıldı. Royal Bandits, MDL’i 16 maçta 7 galibiyet 9 mağlubiyet ile kapattı. Playoff oynayacak olan ekip, ligde kalabilmek için mücadele verecek.

  • Royal Bandits vs. EURONICS: 8-16 (cache)
  • Royal Bandits vs. Digital Chaos: 7-16 (inferno)

Aynı zamanda kadro açısından hareketli bir haftayı geride bırakan Royal Bandits’te ELOSSA ve mag0o ile yollar ayrıldı. No Quartel Cartel’den lurzb0b’u, X’it Pro’dan ise SARANOSTRA ve TecOne’i denemeye alan ekip, şu an için 6 kişilik kadroya sahip.

TOA E-Sports (HENRYTANK, GAJA, XANATOS, MAZ, BARBAROSSAA)

TOA, bu hafta maça çıkmadı ve ESEA Main’i 16 maçta 11 galibiyet 5 mağlubiyet ile 32. sıraya tamamladı. TOA, playofflarda mücadele verip ESEA Advanced ligine çıkmaya çalışacak.

No Quarter Cartel (andrEX, russ, Xistou, lurzb0b, journey)

No Quarter Cartel, geçtiğimiz hafta içerisinde sadece 1 maç oynadı. Bu maçı kaybeden ekibimiz, 16 maçta 9 galibiyet 7 mağlubiyet ile ligi 56. durumda tamamladı. No Quarter Cartel, playofflarda ESEA Advanced ligine katılmak için mücadele verecek.

  • No Quarter Cartel vs. Team-Vertex: 8-16 (inferno)

No Quarter Cartel, CEVO Main’de mücadele ediyor. Ligin ikinci haftasında 1 maça çıkan ekibimiz, bu maçtan mağlubiyet ile ayrıldı.

  • No Quarter Cartel vs. BPro Esports: 9-16 (mirage)

No Quartel Cartel kadrosunda değişiklikler yaşandı. lurzb0b ve journey takımdan ayrıldılar. Bu sezon ara sıra oynadığını gördüğümüz FastMotion ise takımın kalıcı üyesi oldu.

Rockville Esports (E5N, Cizzx, luntaxE, m1tez, Jabbawockeez)

Rockville Esports, bu hafta ESEA Main’de 2 maça çıktı ve bu maçlardan birini kazandı, birini kaybetti. Bu maçlarla beraber Rockville Esports, 16 maçta 10 galibiyet 6 mağlubiyetle ligi 43. durumda tamamladı. Ekibimiz, playofflara katılmaya hak kazandı ve ESEA Advanced’e yükselebilmek için mücadele verecek.

  • Rockville Esports vs. sinnerS Clan: 14-16 (cache)
  • Rockville Esports vs. THIDOS MONEY CREW: 16-13 (cache)

Arena Bulls (yT, BISKUIT, e1, RUFFIAN, 1NCON)

Arena Bulls, bu hafta ESEA Main’de maça çıkmadı. Ligde 16 maçta 8 galibiyet 8 mağlubiyeti bulunan ekip, playofflara katılmaya hak kazanamadı.

Sangal Esports (KEY, bishop, CANKU7, l0gicman, sterben)

Sangal Esports, bu hafta CEVO Main’de ilk 2 maçına çıktı ve bu maçlardan 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile ayrıldı.

  • Sangal vs. Fate eSports: 6-16 (inferno)
  • Sangal vs. topkek: 16-14 (inferno)

ex-Sangal / Goon Five55 (Mavera, Toronto, shagless, monst3r, xfl0ud)

Goon Five55, bu hafta ESEA Open’da maça çıkmadı. Ekibimiz, ESEA Main’i 16 maçta 11 galibiyet 5 mağlubiyet ile kapattı ve ligde 65. sırada yer alarak playofflara katılmaya hak kazandı.

Goon Five55 aynı zamanda CEVO Main’de mücadele eden ekiplerimizden. Bu hafta ligde oynadıkları ilk 2 maçı da maalesef kaybettiler. Toplamda ise 4 maçta 4 mağlubiyetleri var.

  • Goon Five55 vs. SinnerS: 3-16 (cache)
  • Goon Five55 vs. kATHARSIS: 3-16 (nuke)

Aynı zamanda Goon Five oyuncusu Erdem “Toronto” Soğukpınar, bu hafta takımdan ayrıldığını ancak takım için playofflarda mücadele edeceğini açıkladı.

About bodie

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com